Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sprat od kukja

Shitet nga: Tanja 19 Qer 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam sprat od kukja. (dvor,tri tarasi,garaza,podrum)
Në fillim