Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 91m2 vo Butel

85 000 EUR

Shitet nga: zaga 09 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan na odlicna lokacija,pozadi Capitol-vo Aerodrom,odlicna lokacija.Stanot e na 4-ti kat,voena zgrada,so 2 spalni i golem d,boravak+trpezarija i kujna rabotna so site plakari i vo 2 spalni i 2 antrea isto so plakarii kujna marles po zelba gi ostavame a ako treba ke se demontiraat,vo zavisnost od zelbata na potencijalniot klient.
zaga
09,/.
Leaflet
Në fillim