Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Topansko Pole

52 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 17 Gush 14:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Stan vo Kisela Voda 54 000 ЕУР
Stan vo Centar 0 ЕУР
Stan vo Centar kaj MVR 0 МКД
Se izdava stan vo Debar Maalo 220 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Topansko Pole od 74 m2 so dve zasebni spalni na 10 kat od 12 kata po cena od 52000 evra so prostor za dogovor.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Stan vo DEBAR MAALO 56 400 ЕУР
Stan vo Karpos 3 39 000 ЕУР
Se izdava stan vo Kisela Voda 250 ЕУР
Stan vo Kozle 79 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione