Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Banes ne Cair

Shitet nga: Ismail 22 Tet 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banes e renovuar ne lagjen cair , ne rrugen kryesore afer xhamis se re . Banesa esht 4 dhomshe dhe komplet e renovuar . Cmimi sipas marveshjes . Kon. Tel. 070273340
Ismail
Leaflet
Në fillim