Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN VO TOPANSKO POLE

0 EUR

Shitet nga: Biljana 19 Maj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam dvosoben stan(dnevna so trpezarija i kujna,posebni detska i spalna soba-super raspored,smeneti pvc prozori,renovirano kupatilo,taze iskrecen vednas vseliv) na ul:Dzon Kenedi vo Topansko Pole vednas posle gradinkata i OU Vasil Glavinov.
kontakt 076/205-966 i 076/279-845 od 09h do 20h
CENA PO DOGOVOR!
Biljana
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione