Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GOLEM stan na 2 kat do park i uciliste

46 000 EUR

Shitet nga: Sergej 20 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot e odlicen na 2 kat so dve spalni sobi
Renovirano e delumno i dobro e odrzan

ima pogled kon park i golem balkon ima

Stanot ima ogromen salon za ljubiteli na golema dnevna soba
Ima odvoena kujna so trpezarija

CENATA E mnogu povolna

Stanot moze da se kupi so minmalno ucestvo 4000 evra + mesecna rata 160 evra.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione