Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ITNO!!!! NAJEFTIN stan vo gradot

52 000 EUR

Shitet nga: DORA 28 Nën 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
|stanot ima 3 spalni sobi i odlicen raspored
102 m2
ITNO!!! 52000 evra

Moze da go kupite so ucestvo samo od 2000 evra plus mesecno 230 evra
Leaflet
Në fillim