Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Najevtin stan vo gradot itno

52 000 EUR

Shitet nga: dora 28 Nën 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot ima 3 spalni sobi...ne e renoviran

moze da go kupite kesh ili so ucestvo od samo 2000 evra i mesecno 230 evra


ITNO!!!
Leaflet
Në fillim