Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN STAN VO TOPANSKO POLE

300 000 EUR

Shitet nga: Dora 28 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Vo Topansko Pole vednas do Stopanska banka
stan so odlicen raspored so 3 golemi sobi..ima moznost za prosiruvanje...ima banja so prozorec.Stanot e delumno renoviran!!!
Moze da go kupite so 3000 evra plus mesecno 120 evra.
Leaflet
Në fillim