Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava Stan/shitet banesë

0 EUR

Shitet nga: Nnnnn 04 Tet 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava Stan vo Topansko pole Cair. Stanit ima 100 m2 I e vo odlucna lokacia.
Kontakt: 076302190

Shitet banesë në Fushtophanë të komunës së Çairit. Banesa Ka 100 m2 she ndodhet në pozitë atraktive të kësaj lagjeje.
Kontakt: 076302190
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione