Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava Stan/shitet banesë

0 EUR

Shitet nga: Nnnnn 04 Tet 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Seprodava Stan vo Topansko Cair Skopje. Stanit e vo top lokacia, ima 100 m2. Cena po dogovor. Kontakt 076302190.

Shitet banesë në Fushtophanë të Çairit, në lokacion atraktiv. Çmimi sipas marrveshjes.
Kontakt 076302190
Nnnnn
076302190


Skype:
Nemam

WhatsApp:
076302190
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione