Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava stan vo Topansko Pole

50 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 07 Korr 15:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Topansko Pole od 72 m2 kompletno renoviran na 2 kat od 5 kata. Orientacijata na stanot e sever jug .Cenata na stanot e 50000 evra.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Baraka vo Lisice 65 000 EUR
Stan vo Novo Lisice 56 000 EUR
Dvodoben Stan vo K Voda 52 000 EUR
Stan vo blizina na Katolicka crkva 62 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione