Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan 108m2 vo Cair

Shitet nga: Flora Dje 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan od 108 m2. Stanot se naoga vo Cair i e vednas vseliv. Ima sallon, kujna, spalna, detska soba, shpajz, kupatilo, posebno wc i ogromna terasa.
Leaflet
Në fillim