Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN CAIR LOKACIJA NOVA GRADBA

65 000 EUR

Shitet nga: Amin 14 Shk 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
NOV TROSOBEN STAN, ZA PRODOZBA SO IZVONREDEN POGLED. SE PRODAVA SO SE NOVI STVARI I APARATURI. PARNO, KLIMA SE E SPREMENO. CENA MOZE SO DOGOVOR.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione