Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Cair 65m2

38 000 EUR

Shitet nga: Joco Aleksov 02 Sht 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Cair 65m2, na ulica Dzon Kenedi, na tret kat so dve spalni sobi, edna banja, edna terasa i podrum. Cena 38.000 evra. Telefon za kontakt: 071/210-830
Joco Aleksov
071210830
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione