Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Cair Vukuvarska 5 1 4

69 500 EUR

Shitet nga: Se prodava stan vo cair 19 Pri 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stna vo cair koplet renovirean top lokacija vredi dase vidi cena 69500evra vredi dase vidi za poveke info na telfon 072696965
Se prodava stan vo cair
072696965
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione