Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo naselba Topansko pole kaj prince market

0 EUR

Shitet nga: Oli 01 Sht 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo naselba topansko pole kaj prince 48 m2
Cena po dogovor
Shitet banese me siperfaqe prej 48 m2 Ne fush topane te princi
Cmimi sipas marrveshjes
Kontakt telefoni 078 33668
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione