Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Topansko Pole

0 EUR

Shitet nga: Angel 17 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
94m2 na dokument so Imoten list + 4 m2 terasa koja e pretvorena vo soba ( spalna ) so parket
( struzen i lakiran ) francuski prozor so 4 komori
( Rehau ) trokrilni vrtati .+ 8m2 tersa koja e ostanata terssa Vo toa vremе 80 god terasite ne vleguvale vo imoten list + 4m2 podrum. 3 spalni sobi ( so razlicna golemina ) hodnik za intimin del ...golema banja totalno renovirana so ( porcelanosa ) plocki dneven prestoj so posebna kujna , gostinsko wc , + shpajz Kompletno renoviran so kombi system vo dnevniot prestoj Totalno renovirana elektrika ( postavuvanje na novi kabli vo celiot stan ) nova elektricna galanterija i spushteni plafon.

Cena po dogovor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione