Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

180m2 Vodno Elite Residence

1 200 EUR

Shitet nga: boko 02 Dhj 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Елитна резиденција на Водно - 180м2
-3 спални
-2 тоалети
-дневен простор со панорамски поглед на цело скопје во елитен дел
-гаражно место / паркинг простор
-лифт
-поглед на цело скопје
-Контакт само на вибер на 078595646

180m2 Vodno Elite Residence

-3 bedrooms
-2 toilets
- living room with panoramic view of the whole - elite part
- parking space / - parking space
-lift
- View of the whole of Skopje
Viber Contact only on 078595646
Leaflet
Në fillim