Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

3 Soben stan vo Centar

61 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 11 Sht 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во Центар, на Бул. Климент Охридски.

Површина 58 м2
Дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби и бања
Нема тераса
Кат 6/6 со лифт - без косини
Ориентација запад
Градско парно
Реновиран (освен бања)

Цена 61500 Евра

Шифра С615
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione