Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

3 SOBEN STAN VO KUKA 71M2 VO CENTAR

85 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 16:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Се продава трособен стан со површина 71м2 во Центар, кај Градски ѕид. Станот е комплетно наместен и располага со дневна соба со кујна, две спални соби, купатило и логија. Станот е опремен со клима уред и вклучен Интернет. Се наоѓа во зграда на 4 кат од вкупно 6 ката. Зградата има лифт.

Број на соби: 3
Квадратура: 71 m²
Греење: Струја
Спрат: 4 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Кочо Рацин

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1080

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione