Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

4 SOBEN PREKRASEN STAN VO CENTAR

118 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 22 Sht 12:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Евидентен бр: 7513
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот е новоградба, комплетно реновиран,со две спални,две бањи,голема дневна соба,кујна со трпезарија.
Јужна страна со поглед на Водно.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim