Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

74m2 4-sob stan Tobako 2-novogradba

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 23 Maj 12:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski 28 500 ЕУР
Stan 54m2 novogradba kaj poliklinika J Sandanski 0 ЕУР
ODLICNA KUKA 300M2 PLAC 700M2 BARDOVCI 0 ЕУР
Kuka od 252m2 so plac 450m2 vo Butel 1 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
станот е со три спални соби, купатило и гостински тоалет, новоградба на 10 кат во зграда со два лифта, веднаш до школото Блаже Коневски
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
35m2 so 1 spalna pred Shampionce 0 ЕУР
Plac od 220m2 vo Elesec-Struga 1 ЕУР
86m2+garaza 15m2 k.voda rampa 1 ЕУР
Plac 657m2 so baraka 48m2 Singelic 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione