Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atraktiven stan vo Centar

1 180 MKD

Shitet nga: Zarko 06 Sht 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во опш.Центар,позади Универзална сала. Станот е новоградба 2018, западна ориентација, на 2кат, трособен, 71 м2, со градско парно.
Цена: 1 180 ЕУР
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione