Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BANESA TE REJA PER SHITJE

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Elitte Living Dje 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Apartamente të reja për shitje me siperfaqe prej 50m2 deri 120m2.
Pozicionuar në zemrën e Shkupit, Elitte Living është kompleks rezidencial i cili ofron apartmanë të shumëllojshme për cdo preferencë dhe shije. Zgjidhja planimetarike e ndërtesave është konceptuar me 7 kate, të cilat përbëhen prej 5 apartamenteve. Në një kat banimi ofrohen hapsira të shumë llojshme me kombinime të ndryshme të apartamenteve.
Elitte Living përbëhet prej 34 apartamente me sipërfaqe prej 50m2 deri 110m2. Sipërfaqja e banësave posedon ambient ndenjie qe komunikon me ambient gatimi dhe ngrënie, dhomë bashkëshortore, tualet, dhomë gjumi, koridor dhe ballkon. Cdo sipefaqe në residenë shoqërohet me ndriqim natyral në cdo dhomë. Ndërtesa posedon parkingun nëntokesor i cili është i ndarë dhe organizuar me plan dhe standard bashkëkohor. Organizimi planimetrik i apartamenteve është shumë funkcional me ndarje të zonave të ditës dhe të natës.
Ndërtesa “Elitte Living” ka nderthurur cdo element të arkitekturës me përkushtim, kualitet dhe profesionalizëm . Hapsirat funkcionale janë të mirëorganizuara dhe të konsiderueshme për një ambient të reharshëm jetese. Hapsira e shkallëve dhe ashensorit është e ndriquar dhe e ventiluar.
Pse Elitte Living?
Sepse qarkulliminë kryqytetin e stërdendur është më I lehtë kur të gjita institutionët për nevoja njerëzore dhe sociale I ke në afersi dhe mund ti arrish pa përdorimin e automjetit përsonal (veturës)!
Kopshtipër fëmij “Fidani” – 60m – 1 min ecje
Shkolla fillore “Lirija” -250m – 3 min ecje
StacioniIautobusit – 150m- 2 min ecje
Spitali“Polychlinic Bitpazar- 400m – 5 min ecje
Carshija e vjeter – 550m – 6 min ecje
Fakulteti“St. Kiril dhe Metodij” – 850m – 11min ecje
T.C Mavrovka – 1km – 12min ecje
Sheshi Shkupit – 1.5km – 18min ecje
Elitte Living
073215007
Leaflet
Në fillim