Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR AVTOMAKEDONIJA 71m2

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 27 Shk 12:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava kompletno ubavo renoviran stan od 71m2 + podrum 3 soben na4 od 8 kat so parno i lift cena po dogovor evra shifra 3211 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID BLOK DAME GRUEV 65M2+20M2 1 000 EUR
SE BARAAT  AGENTI ZA  NEDVIZNINI 0 EUR
G.ZID SPROTI G.POSTA 67M2 1 120 EUR
G ZID V GLAVINOV STAN 72M2 1 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione