Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR DEBAR MAALO 47m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 25 Tet 11:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava novogradba 2010 god od 47m2 2 soben+3m2 podrum +19m2 garaza visoko prizemje kompletno opremen so mebel cena 70 000 evra sifra 3104/1 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID DO J BROZ 84M2 0 EUR
CENTAR G ZID 89M2 GRADSKA BOLNICA 1 000 EUR
PLOSTAD RISTICEVA PALATA 40M2 0 EUR
AERODROM 46m2 NOVOGRADBA 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione