Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR G ZID POZADI SOBRANIE 65M2

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 30 Tet 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava 3 soben stan od 65m2 3 soben na 6 od 6 kat so parno i lift cena 70 000 evra sifra 7245 kon tel 070-546-378;070-590-131;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
TAFTALIDZE PRASKA NOV 99M2 0 EUR
G ZID NAD MALAGA DELOVEN PROSTOR 300M2 1 300 EUR
STAN VO CENTAR NAD  MEKICITE NA STRAZA 70M2 1 450 EUR
STAN VO CENTAR G ZID STAN  SO EKSTRA CENA 91M2 880 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione