Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR NOVOGRADBA 50M2 I 75M2

1 100 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 06 Shk 11:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
ODLICEN PLAC ZA GRADBA TAFTALIDZE 2 so markica 380 000 EUR
STAN 70M2 VO NOVOGRADBA NA RUZVELTOVA 1 150 EUR
STAN NA PRIZEMJE AERODROM 130M2 1 100 EUR
UBAV STAN PENTHOUSE CENTAR 78m2 1 350 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodavaat stanovi vo gradba vo Centar, neposredna blizina na uciliste i gradinka. Stanovite se naogaat vo zgrada na 5 kata so lift, energetski efikasna. Slobodni stanovi ima 50m2 -visoko prizemje - cena 1180 eur/m2, 75m2 - 3ti i 4ti kat - cena 1180 eur/m2 i 75m2 potkrovje 5ti kat - cena 1100 eur/m2. vselivi mart 2017ta. Cenite se so site trosoci osven notarska zaverka
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione