Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR POZADI EU 71M2

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 15 Mar 10:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava kompletno renoviran stan od 71m2+4m2 podrum na 2 od 4 kat bez parno i bez lift cena 1150 evra m2 shifra 3227 kon tel 070-546-378'078-221-492
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR DO KORCAGIN 45m2 NOV STAN 0 EUR
CENTAR MADER MALO KAJ ZELEZNICKA LOKACIJA ZA GRADB 0 EUR
G ZID SOBOREN HRAM 86M2 1 125 EUR
STAN VO CENTAR DO GRADSKA BOLNICA 75m2 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione