Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR STAN 82m2 renoviran kompletno

85 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 06 Maj 09:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
NOV STAN AERODROM 55M2 59 600 EUR
LOKAL KOZLE kaj Hotel Granit 10 EUR
EKSKLUZIVNA PARCELA ZA GRADBA VO CRNICE 138 000 EUR
EKSKLUZIVNO!!!! KUKA VO OHRIDSKA CARSIJA 0 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Centar blizina na OU Pestaloci. Stanot e vo mala zgrada-kuka so 3 stana. Kat 1vi. 2 spalni sobi, 1 banja, ostava, kujna so trpezarija, dnevna soba, terasa. Stanot e kompletno renoviran. Se prodava namesten.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN OD 154m2 VO ZGRADA NA VERO CAIR 152 000 EUR
DUKANI ZA IZDAVANJE CENTAR 35m2/45m2 20 EUR
NOV STAN OD 114M2 NA VODNO 1 120 EUR
ODLICNA PONUDA STAN VO MIDA 77m2 so 52m2 dvor 87 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione