Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR Stanovi vo gradba 70m2

1 350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 14 Shk 10:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
LOKAL NA VLEZ NA TURSKA CARSIJA - MOST 210m2 1 500 ЕУР
CENTAR PLAC ZA MALA STANBENA ZGRADA A2 120 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR 206m2 MAGNOLIJA PLOSTAD 0 МКД
Vodno luksuzen apartman so neprecen pogled i kamin 1 600 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodavaat stanovi vo gradba nas. Centar
Kvadratura 70m2, 2 spalni sobi
Gradsko parno
Moznost za podzemen parking - 6000 eur
Orientacija - sever
Gototvi kraj 2021
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN LAGADIN 70m2 1 200 ЕУР
MAL MAGACIN SO KANCELARIJA UL SKUPI 50m2 200 ЕУР
Odlicno kancelarii Centar 85m2 700 ЕУР
Kisela Voda 57m2 na 5ti kat 39 900 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione