Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTARV G ZID SOBOREN HRAM 85M2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 26 Nën 12:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava 3 soben stan od 85m2 delumno renoviran prozorci i kupatila na 12 od 12 kat so parno ilift cena po dogovor sifra 7267 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
LUXSUZNA PALATA OD 1300M2 DEBAR MALO 0 EUR
CENTAR BLOK G ZID POZADI SOBRANIE 77M2 0 EUR
CENTAR G ZID R DOM ANEX 132M2 1 150 EUR
BUL.KOCO RACIN 75M2 933 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione