Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DEBAR MALO CENTAR 42M2 NOVOGRADBA

1 400 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 25 Dhj 13:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN VO KARPOS 1 - MIDA 62m2 novogradba 1 225 ЕУР
EKSKLUZIVNO STAN OD 250m2 VODNO 265 000 ЕУР
BARAKA SO ODLICNA MARKICA 380 000 ЕУР
ODLICNA KUKA VO PRIPOR SO PIOGLED 250 000 ЕУР
LOKACIJA _ DEBAR MALO< CENTAR.Se prodava NOV stan vo zavrsna faza na gradba. Mala zgrada na 5 kata. Stanot e na 1vi kat. Orientiran e kompletno na istok. Ima 1 spalna soba. Greenje podno najsovremeno.
Stanot ke bide vseliv za 2 meseci
Podzemno parking mesto 6000 eur
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
NEDVIZNOSTI VO GRCIJA 0 ЕУР
STAN CENTAR 40M2 1 300 ЕУР
STAN VO KOMPLEKS  MI DA 50m2 1 250 ЕУР
PREKRASEN STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA NA 2 KAT 115 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione