Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DUPLEKS VO STROG CENTAR ITALIJANSKA AMB

170 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 20 Qer 12:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
DVOSOBEN STAN VO STROG CENTAR EVROPSKI 1 050 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO CENTAR KLINICKI CENTAR 1 150 ЕУР
UBAV DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 1 250 ЕУР
KUKA  VO TAFTALIDZE 1 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo strog Centar do Italijanska Ambasada.
So povrshina od 136m2 dupleks so cetiri spaln i sobi,dve terasi,dve kupatila,wc gostinsko.
Priklucen na Centralno greenje.
Cena 170.000e
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 3701
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
07740 024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
PREKRASEN STAN VO CENTAR NA UL LENINOVA 350 ЕУР
Namesten trosoben stan na Vodno 140 000 ЕУР
EKSTRA LUKSUZEN STAN VO CENTAR 0 МКД
DVOSOBEN STAN VO CENTAR KATOLICKA 290 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione