Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan na Vodnjanska

52 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 26 Dhj 15:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава двособен стан на Водњанска во близина на Словенечка амбасада.
Станот се состои од дневна, кујна, бања, една спална соба и балкон. Станот е погоден и за деловен простор.


Шифра: 7926
Контакт: 071/218-646http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim