Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN VO CENTAR DEBAR MAALO

1 250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 31 Korr 13:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
ARTAKTIVEN DUKAN NA VODNJANSKA 75 000 ЕУР
SE IZDAVA PREKRASEN CETIRISOBEN STAN VO KAPISTEC 400 ЕУР
ATRAKTIVEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM, DZEVAHIR 81 500 ЕУР
SE IZDAVA ATRAKTIVEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA prodava dvosoben stan vo Centar,Debar Maalo.
Stanot e so povrshina od 64m2,59m2 sobna povrshina i 5m2 terasa.
Stanot e dupleks so dneven del,kujna i trpezarija na 1 nivo,
Spalna,terasa na 2 Nivo
Cena 1250e,m2 ,zidana garaza koja dopolnitelno se doplaka
Kontakt Jovanka 077 740 024 Dimitar 070 233 123
Shifra 4688
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
077740024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
NOVA KUKA VO CENTAR VO BLIZINA NA UNIVERZALNA SALA 0 МКД
STAN VO KOZLE SV JOVAN KRSTITEL 1 150 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR VODNO 66 000 ЕУР
STAN KAJ UNIVERZALNA NA PARTIZANSKA 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione