Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN VO MICURIN

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ПЕРФЕКТ 09 Korr 13:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра:E-112493
Се Продава/Издава двособен стан во Мичурин кај Блаже Коневски,552м2,на 3 кат .Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.
Цена за продажба:55.000евра
Цена за издавање:200евра+ месечни трошоци
Погледете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 350 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 250 EUR
SUPER TROSOBEN STAN VO KARPOS 1 490 EUR
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM 300 EUR
Në fillim