Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EKSKLUZIVEN deloven prostor vo Centar

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: kapitol inzenering 20 Jan 12:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Продажба на ЕКСКЛУЗИВЕН деловен простор во Центар од 150-600м2 во нов објект, со обезбеден паркинг простор

Инфо: 076 234 503
kapitol inzenering
Станови на најдобро место во градот
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ленинова 7 Tregoje në hartë
076 234503
kapitol inzenering
076 234 503
Leaflet
NEPOVTORLIVA PONUDA VO STROG CENTAR NA GRADOT 0 EUR
Ekskluziven stan vo Karpos 0 EUR
Atraktivna lokacija vo blizina na Gradezen 0 EUR
BARAME NADZOR ZA IZGRADBA NA STANBENI OBJEKTI 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione