Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EKSKLUZIVEN STAN VODNO

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 10 Pri 11:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava ekskluziven stan na Vodno na oflicna mestopolozba I pozicija so zasekogas neprecen pogled kon Skopje I Vodno. Kat 3-ti od 4 so lift. Izdvoena kujna so balkon, ogromen salon I trpezarija so Kamin,3 spalni sekoja so sopstvena banja, gostinski toalet,utiliti,garaza. Ekskluzivni vgradeni materijali - hrastov parket, gipsani Lajsni, granitni plocki, graniten kamin, Roca Sanitarii, Novelini kabini, Grohe cesmi, alarmen sistem, protivpozaren sistem.Le grand instalacija, barbieque, kindergarden. Mozna e zamena za pomal stan so doplata. Cena po dogovor i viduvanje
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
DELOVNI PROSTORII PO VASI PARAMETRI 1 EUR
STAN VO KOZLE 72m2SO MAL DVOR 88 000 EUR
EKSKLUZIVNO STAN OD 250m2 VODNO 265 000 EUR
Odlicen stan vo Centar 68m2 1 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione