Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekskluzivno 5 soben stan vo Debar Maalo 84 m2

89 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности MY HOME 13 Qer 14:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава 5 собен стан/спрат од куќа во Дебар Маало.

- 84 м2
- 5 собен
- кујна
- бања
- тераса
- влезен ходник
- ориентација исток/запад/југ

- греење на струја и можност за приклучок на градско парно
- паркет

- комплетно реновиран
- сменета надворешна фасада и прозорци

- можност за користење на заедничка кровна тераса ( 80 м2 )

цена: 89000 евра

* напомена: купувачот нема трошоци спрема агенцијата

за повеќе информации, контактирајте не
info@myhome.mk

шифра # 238
Агенција за недвижности MY HOME
Агенција за недвижности MY HOME, посветена на професионално и одговорно продавање, издавање и маркетинг на недвижности.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
тц. Беверли Хилс Tregoje në hartë
+38970516686
https://www.myhomе.com.mk
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione