Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekskluzivno Renoviran Stan vo Gradski Zid 91 m2

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности MY HOME 09 Maj 14:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Се продава комплетно реновиран стан во кулите до Дом на Градежници спроти Гимназија “Јосип Броз Тито“, на неколку минути од Плоштад.

- 91 м2
- 3 собен
- кујна
- бања и гостинско купатило
- тераса
- ходник
- остава
- 12/12 кат со два лифта
- ориентација југоисток/југозапад

- градско парно
- 3 клими
- паркет/таркет
- блиндор врата

- фантастичен распоред

- комплетно реновиран

- се продава комплетно наместен ( мебел, апарати, кујна, плакари ... )

цена : по договор

* напомена: купувачот нема трошоци спрема агенцијата

за повеќе информации, контактирајте не.
[email protected]

шифра # 292
Агенција за недвижности MY HOME
Агенција за недвижности MY HOME, посветена на професионално и одговорно продавање, издавање и маркетинг на недвижности.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
тц. Беверли Хилс Tregoje në hartë
+38970516686
https://www.myhomе.com.mk
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Në fillim