Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekskluzivno Stan vo Gradski Park

114 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности MY HOME 19 Qer 11:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Агенција за недвижности MY HOME
Ekskluzivno Stan vo GTC 60m2 90 000 ЕУР
Stan pozadi Univerzalna Sala 75 m2 67 500 ЕУР
Luksuzni stanovi vo gradba pokraj Vardar 0 ЕУР
Ekskluzivno Deloven Prostor Nova 170 m2 180 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во Градски Парк во непосредна близина на Занзибар, Фонтана. Станот се наоѓа во објект заштитен од Мин. за Култура како објект од културно наследство

- 120 м2
( 95 м2 внатрешна површина со имотен лист + 25 м2 тераси )
- 4 собен
- 2 тераси
- влезен ходник
- кујна
- бања
- остава
- високо приземје
- ориентација исток/запад

- подрум 11 м2

- потребно е реновирање

- зграда со 4 станбени единици

цена: 114000 евра
- цената не е фиксна

* напомена: купувачот нема трошоци спрема агенцијата

за повеќе информации, контактирајте не
[email protected]

шифра # 232
Агенција за недвижности MY HOME
Агенција за недвижности MY HOME, посветена на професионално и одговорно продавање, издавање и маркетинг на недвижности.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
тц. Беверли Хилс Tregoje në hartë
+38970516686
https://www.myhomе.com.mk
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione