Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GARSONJERA DO KATOLICKA CRKVA CENTAR

1 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Family House 11 Maj 10:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
Se izdava prazen trosoben stan vo Karpos 4 200 ЕУР
GARSONJERA VO KOZLE 1 050 ЕУР
CETIRISOBEN STAN VO KADINO ILINDEN 500 ЕУР
FAMIY HOUSE BARA DEVOJKA ZA RABOTA 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
AGENCIJA,,FAMILY HOUSE"PRODAVA GARSONJERA,ZGRADA NOVA 2 GODINI,DO KATOLICKA CRKVA NA UL TEODOSIJ GOLOGANOV.GARSONJERATA E NA PRVI KAT.PO IMOTEN LIST 31 m2.
cena 1300 eu po m2 + 1 % Agenciska provizija
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN VO KARPOS 1 240 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO AERODROM-TOBAKO 2 63 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
Family House izdava odlicen stan Bunjakovec -01.02 380 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione