Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera so dvor od 50m2 vo Kozle

51 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 11 Jan 17:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava garsonjera od 34m2 plus dvor od 50m2 vo nova zgrada vo Kozle.
Garsonjera e kompletno svrtena kon jug so sto e mnogu svetla i nudi privatnost kakva sto ne se naogja cesto. Sama zgrada izgradena e po site standardi vo pogled na instalacii, greenje, izolacija itn.
Specijalen prednovogodisen popust - garsonjera so dvorot za samo 51 200 EUR so vklucen danok!

Povekje informacii na mob: 077/700-236 Antonija
Sifra 22245
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 077 700 236
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZNAJMUVA TOP STAN VO K VODA 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO AERODROM 250 ЕУР
MODERNO NAMESTEN STAN VO CENTAR 79 000 ЕУР
Se izdavaat kancelarii vo Debar Maalo 400 ЕУР
Në fillim