Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KAPISHTEC STAN SO EKSTRA CENA 1025EVRA M2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 03 Qer 13:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA STAN VO KAPISHTEC 122M2 NA 2 KAT SO LIFT , SOPSTVENO PARNO I CENTRALEN BOLJER 1025EVRA M2 SHIFRA 4826 KON TEL 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR DEBAR MAALO 47m2 0 EUR
CENTAR POZADI EU 71M2 1 EUR
SOBOREN HRAM GENERALSKA ZGRADA  64M2 450 EUR
CENTAR ZELEN PAZAR 91m2 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione