Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KAPISTEC NA VASIL GORGOV 84m2 CRVENA FUGA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 14 Dhj 11:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava 3,5 soben klasicen stan od 84m2 na 2 kat so jugoistocna orientacija cena 120 000 evra shifra 3116 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
PLOSTAD NIKOLA VAPCAROV 60M2+20 M2 1 600 EUR
SE IZDAVA STAN KAJ OLIMPISKI BAZEN 80M2 300 EUR
VODNO S ARSOV EXTRA 950 EUR
PLOSTAD RISTICEVA 40M2 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione