Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KISELA VODA NOVI STANOVI

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 09 Pri 14:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Zgrada vo gradba gotovi vo dekemvri 2019 godina p+4+pk cena 1050 evra sifra 4810 kon tel 078-300-737 ;070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR  DO VLADA 447m2 KUKA SE PRODAVA 0 EUR
CENTAR Z PAZAR 91M2 950 EUR
STAN VO GRADSKI ZID SOBOREN HRAM 91m2 1 000 EUR
CENTAR PESTALOCI 70M2 73.000EVRA 1 050 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione