Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPLETNO NAMESTEN DUPLEKS STAN VO CENTAR

82 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Property One 20 Qer 11:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
MODEREN UREDEN STAN ID2418A 700 ЕУР
KOMFOREN STAN VO AERODROM 290 ЕУР
DIZAJNERSKI I STILSKI NAMESTEN STAN VO NOVA ZGRADA 400 ЕУР
KANCELARISKI PROSTOR VO DELOVNA ZGRADA -
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава комплетно наместен дуплекс стан во Центар. Станот е со големина од 61м2 и располага со 2 спални соби, тоалет, дневна соба со кујна и терпезарија, тераса. Лоциран е на 2 и 3 кат од вкупно 4 ката. Приватно греење и ладење.

Станот има и подземна гаража 16м2.

Година на градба на зградата: 2012

Ориентација: Запад

ID2823A
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Property One
Luksuzen stan na mirna lokacija vo Crnice 1 200 ЕУР
Se iznajmuva dupleks stan kaj Univerzalna 700 ЕУР
NOV DELOVEN PROSTOR 115m2 VO CENTAR 900 ЕУР
Dupleks stan vo Kozle 1 000 ЕУР
Në fillim