Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompletno renoviran stan vo Centar

68 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 06 Jan 21:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078 21 21 74
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava Kompletno renoviran Stan vo Centar Debar Maalo
Kat 2 Greenje Centralno Parno Dva Balkona
Edna Zasebna Spalna
Orientacija Jugo -Sever Miren del na Debar Maalo neposredna blizina na Gradski Park General Stan Boemska Ulica.
Cena 1 100 evra m2 Cenata ne e fiksna.
Kon.tel 078 26 87 14 078 417 174
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078 21 21 74
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione